Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Sıkça Sorulan Sorular

Size sipariş etmediğiniz bir ürün ya da hasarlı/defolu bir ürün teslim edilirse lütfen hiçbir etiketi koparmayın ve ürünü orijinal paketinden çıkarmayın.

0 533 816 49 66 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ekibimizi aramanızı ve paket hakkındaki tüm bilgileri temsilcimizle paylaşmanızı öneririz.

Pazartesi - Cumartesi: 10:00 - 18:30

Müşteri Hizmetleri ekibimiz, süreci hızlandırmak için ürünlerin görsel kanıtlarını (fotoğraf, video vb.) da paylaşmanızı isteyebilir.

Online siparişiniz, size ulaştıktan sonraki 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünün Kullanılmadığından emin olun ve lütfen aşağıdaki adımları takip edin:

  1. 0 533 816 49 66 numaralı telefondan bize ulaşın  
  2. İade edeceğiniz ürünü,  en yakın ARAS kargo şubesine götürün ve bize geri gönderin

Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa 0533 816 49 66 numaralı telefondan Müşteri Hizmetleri ekibimiz ile iletişime geçin ya da [email protected] adresine e-posta gönder

senindukkanin.com'dan aldığınız ürün(ler)i, size ulaştıktan sonraki 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Tek bir siparişe ait ürünleri ayrı ayrı paketler halinde aldıysanız 15 gün iade süresi son paketin size ulaştığı gün başlar.

Genel İade Koşulları

İadenin kabul edilebilmesi için aşağıdaki koşullara uyulmalıdır:

  • Ürün kullanılmamış ve giyilmemiş olmalıdır.
  • Ürün orijinal durumunda ve orijinal etiketleri ile birlikte paketinde olmalıdır.
  • Giyim ürünleri orijinal paketinde olmalı ve orijinal etiketler çıkarılmamış olmalıdır.
  • Aksesuarlar tüm parçaları tam şekilde orijinal paketinde olmalıdır. Aksesuarlar, eğer vakumlu ambalajda geldiyse vakumlu kalmalıdır.
  • Ayakkabılar orijinal etiketleri takılı şekilde, orijinal ayakkabı kutusunda olmalıdır. Ayakkabı kutusu üzerindeki etiket çıkarılmamış ya da herhangi bir şekilde değiştirilmemiş olmalıdır.

İade almadığımız ürünler:

  • senindukkanin.com adresi dışında bir kaynaktan satın alınan ürünler
  • Kötü kullanım ya da ihmal kaynaklı (kimyasallar, aşındırıcı maddeler, açık alev, yüksek ısı, keskin nesneler vb. ile temas) hasar görmüş ürünler
  • Yanlış ya da amacı dışında kullanım (koşu ayakkabılarını saha sporları için ya da trekking botlarını iş ayakkabısı olarak kullanmak gibi) dolayısıyla hasar görmüş ürünler

İade ettiğiniz ürün kalite kontrol ekibimiz tarafından incelenip iade koşullarımıza uyduğu onaylanır onaylanmaz geri ödeme işleminiz başlatılacaktır. Kalite kontrol süreci, genelde kullanılmamış ve yıkanmamış ürünler için 5 gün sürerken, maksimum 2 hafta kadar bir zaman alır.  

İade onaylandıktan sonra, senindukkanin.comr tarafından ödeme hizmeti sağlayıcınıza (örneğin, kredi kartı firman) geri ödeme yapılması 1-2 gün sürer. İadenin size yansıtılacağı süre, ödeme hizmeti sağlayıcısına göre değişiklik gösterebilir.

Detaylı bilgi için ve özellikle 21 iş günü içerisinde size geri ödeme yapılmazsa, 0 533 816 49 66 numaralı telefondan online shop müşteri hizmetleri ekibimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek siparişinize ait ayrıntıları ve/veya sorunu iletebilirsiniz.

İade paketinizi yerel kargo şubesine bıraktıktan sonra, paketin depomuza ulaşması 2 - 5 iş günü sürer. İade ettiğiniz ürünlerin bize ne kadar sürede teslim edileceğini ne yazık ki kontrol edemiyoruz.

İade işleminizin başlatabilmemiz için, iade ettiiğiizn ürünlerin iade koşullarına uyduğundan emin olmamız gerekiyor.

İade ettiğiniz ürün(ler) yukarıdaki kriterlere uyduğu sürece, satın alma aşamasında yaptığınız ödemeyi iade edebiliriz. İade ettiğiniz ürün(ler) iade koşullarındaki kriterlere uymuyorsa ürünleri kabul edemeyiz ve ne yazık ki geri ödeme yapamayız

senindukkanin.com'den sipariş verdiğiniz ve tercih ettiğiniz teslimat adresinize teslim edilen ürünleri değiştiremiyoruz. Ancak istemediğiniz ürünleri iade edip geri ödeme alabilir ve yeni bir sipariş verebilirsiniz
Evet, senindukkanin.com dan  alacağınız tüm ürünler orijinaldir. 
Evet, anlaşmalı bankalara ait kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı mevcuttur.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...